Unisex pantofle Crocs

Crocs Work Specialist II Vent

Crocs Work Specialist II Vent

Nazouváky Crocs Specialist Vent sú pracovné topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Spĺňajú normy pre obuv s uzavretou pätou, vďaka akupresúrne stielke je stimulovaný správny obeh krvi a tým aj zaistené celodenné pohodlie. Bočné vetracie porty podporujú prúdenie vzduchu a zároveň zabraňujú znečisteniu. Topánka je antiseptická - znemožňuje tvorbu zápachu.
WhiteBlack
Crocs Work Specialist II

Crocs Work Specialist II

Nazouváky Crocs Specialist II Vent sú pracovné topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Spĺňajú normy pre obuv s uzavretou pätou, vďaka akupresúrne stielke je stimulovaný správny obeh krvi a tým aj zaistené celodenné pohodlie. Bočné vetracie porty podporujú prúdenie vzduchu a zároveň zabraňujú znečisteniu. Topánka je antiseptická - znemožňuje tvorbu zápachu.
Tip
Novinka
Doporučené
Speciální nabídka
Crocs LiteRide Slide

Crocs LiteRide Slide

Športové papuče LiteRide sa stanú najobľúbenejším stavom vášho chodidla hneď po stave "naboso". Nie je na tom nič ťažkého: Naopak, veľa ľahkého a veľmi mäkkého.
od 47,02 EUR
Black/Slate GreyPearl White/WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteBlack/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMelon/White
Tip
Novinka
Doporučené
Speciální nabídka
Crocs LiteRide Clog

Crocs LiteRide Clog

Športové dreváky LiteRide sú balzamom pre namáhané chodidlá. Po náročnom tréningu je priamo odmenou zveriť ich do ich starostlivosti. Výnimočne mäkké lôžko topánky vás však bude lákať aj ku všetkým ostatným bežným prechádzkam, pochůzkám, schôdzkam a vychádzkam.
od 59,61 EUR
BlackPearl White/WhiteGrey/Light GreyOcean/Light GreyNavy/WhiteBlack/White
-21 %
Crocs CB Rainbow Band Clog

Crocs CB Rainbow Band Clog

Aj keby vonku pršalo a počasie potiahol svet šedivým povlakom, pestrofarebné Crocs Rainbow vám pripomenú, že môžete žiariť radosťou aj napriek tomu. Dôležité je držať sa na nohách - s dúhovou základňou to pôjde o poznanie lepšie.
53,29 EURod 42,63 EUR
-1 %
Crocband Graphic Clog

Crocband Graphic Clog

Najpopulárnejší model Crocband Clog nasadil dva typy kamufláže - nie preto, aby splynul s okolím, ale aby v ňom vynikal.
53,29 EURod 53,29 EUR
-35 %
Crocs Classic Blitzen III Clog

Crocs Classic Blitzen III Clog

Oziabajúce chodidlá sú zdanlivú maličkostí, ale dokážu vašim maličkým dôkladne narušiť zimné radovánky. Huňatý model Blitzen III im pomôže vypustiť zbytočné starosti a pustiť sa do osláv zimy, či už doma alebo na záhrade!
59,61 EURod 38,82 EUR
Black/BlackNavy/Oatmeal
Crocs Modi Sport Clog

Crocs Modi Sport Clog

Klasický drevák prešiel tréningom! Nielenže sa športovo obliekol, ale predovšetkým nadobudol pevnejšie konštrukcie a hladšia, aerodynamickejší tvarov.
od 47,02 EUR
White/Navy/PepperCerulean Blue/SmokeGraphite/Volt Green
-1 %
Crocs Classic Slide

Crocs Classic Slide

Pobrežná hliadka má papuče Classic ako povinnú výbavu. Vy si univerzálne ultraľahké šľapky obujte k bazénu, na pláž alebo do sauny a budete si pripadať rovnako uvoľnene ako Mitch Buchannon.
23,49 EURod 23,49 EUR
NavyBlackCandy Pink
-9 %
Crocs Bistro Gingham Clog

Crocs Bistro Gingham Clog

Šľapky Crocs Bistro Gingham Clog sú ďalšie úžasné nazouváky, ktoré sú určené pre prácu v gastronómii či službách. So špeciálnou protišmykovo upravenú podrážkou a ortopedickým tvarovaním stielky vyhovujú nárokom na pracovnú obuv určenú k celodennému nosenie.
63,53 EURod 58,43 EUR
-9 %
Crocs Classic Darth Vader Clog

Crocs Classic Darth Vader Clog

Šľapky Crocs Classic Darth Vader Clog sú ďalšie jedinečnou ponukou v štýle Star Wars. Dokážte Darth Vaderovi, že sa nenecháte strhnúť na temnú stranu, rovnako ako on! Bojujte s ním s každým krokom!
63,53 EURod 58,43 EUR
-14 %
Crocs Classic Lined Clog

Crocs Classic Lined Clog

Šľapky Crocs Classic Lined Clog sú ideálnym spoločníkom pre zimné obdobie. sú ideálnym spoločníkom pre zimné obdobie. Relax sa šálkou horúceho drinku a nohy v teple si užije každý z nás!
57,22 EURod 49,37 EUR
Navy/CharcoalPepper/OatmealBallerina Pink/OatmealBlack
-26 %
Crocs Classic Blitzen II Clog

Crocs Classic Blitzen II Clog

Šľapky Crocs Classic Blitzen II Clog sú ideálnym spoločníkom pre zimné obdobie. Relax sa šálkou horúceho drinku a nohy v teple si užije každý z nás! Navyše tieto papuče nemajú ako je u klasických Crocs topánok zvykom otvory v prednej časti, teda ani prechádzka po zasneženej záhrade nie je problém!
63,53 EURod 47,02 EUR
Black/BlackNavy/NavyBallerina Pink/Oatmeal
-9 %
Crocs Bistro Peppers Clog

Crocs Bistro Peppers Clog

Šľapky Crocs Bistro Peppers Clog sú jedinečné nazúvaky ako pre prácu v gastronómii, tak aj pre pohodlné nosenie doma či pri akejkoľvek situácii. Okoreňte si Váš neobyčajný život s týmto neobyčajným dizajnom!
63,53 EURod 58,43 EUR
-7 %
Crocs Classic Star Wars Villain Clog

Crocs Classic Star Wars Villain Clog

Crocs Classic Star Wars Villain Clog sú tu opäť pre milovníkov Star Wars. S touto špeciálnou edíciou bude svetlo aj na temnej strane tejto epizódy. Chladná grafika, kovové prvky a jedinečné pohodlie Vás nenechá kľudnými.
63,53 EURod 59,61 EUR

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

23 EUR60 EUR

Barva

Velikost

Zrušiť filtre