Unisex pantofle Crocs

-14 %
Classic Slipper

Classic Slipper

29,00 EURod 25,00 EUR
NavyCandy PinkCerulean BluePepper
-37 %
Classic Luxe Slipper

Classic Luxe Slipper

47,00 EURod 30,00 EUR
Rose DustBlack
-16 %
LiteRide Hyper Bold Clog

LiteRide Hyper Bold Clog

65,00 EURod 55,00 EUR
Tip
Novinka
Doporučené
Speciální nabídka
Crocs LiteRide Slide

Crocs LiteRide Slide

Športové papuče LiteRide sa stanú najobľúbenejším stavom vášho chodidla hneď po stave "naboso". Nie je na tom nič ťažkého: Naopak, veľa ľahkého a veľmi mäkkého.
od 39,00 EUR
Black/Slate GreyBurgundy/WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMelon/White
Crocs Work Specialist II Vent

Crocs Work Specialist II Vent

Nazouváky Crocs Specialist Vent sú pracovné topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Spĺňajú normy pre obuv s uzavretou pätou, vďaka akupresúrne stielke je stimulovaný správny obeh krvi a tým aj zaistené celodenné pohodlie. Bočné vetracie porty podporujú prúdenie vzduchu a zároveň zabraňujú znečisteniu. Topánka je antiseptická - znemožňuje tvorbu zápachu.
WhiteBlack
Crocs Work Specialist II

Crocs Work Specialist II

Nazouváky Crocs Specialist II Vent sú pracovné topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Spĺňajú normy pre obuv s uzavretou pätou, vďaka akupresúrne stielke je stimulovaný správny obeh krvi a tým aj zaistené celodenné pohodlie. Bočné vetracie porty podporujú prúdenie vzduchu a zároveň zabraňujú znečisteniu. Topánka je antiseptická - znemožňuje tvorbu zápachu.
Tip
Novinka
Doporučené
Speciální nabídka
-24 %
Crocs LiteRide Clog

Crocs LiteRide Clog

Športové dreváky LiteRide sú balzamom pre namáhané chodidlá. Po náročnom tréningu je priamo odmenou zveriť ich do ich starostlivosti. Výnimočne mäkké lôžko topánky vás však bude lákať aj ku všetkým ostatným bežným prechádzkam, pochůzkám, schôdzkam a vychádzkam.
65,00 EURod 50,00 EUR
Black/Slate GreyBurgundy/WhitePoppy/WhiteBlack/SmokeNavy/MelonMineral Blue/WhiteArmy Green/WhiteBarely Pink/White
-1 %
Crocs Classic Slide

Crocs Classic Slide

Pobrežná hliadka má papuče Classic ako povinnú výbavu. Vy si univerzálne ultraľahké šľapky obujte k bazénu, na pláž alebo do sauny a budete si pripadať rovnako uvoľnene ako Mitch Buchannon.
23,49 EURod 23,49 EUR
Crocband II Slide

Crocband II Slide

Šľapky sú nepostrádateľnou súčasťou každého botníku. Crocband II Slide však váš botník bude musieť často postrádať: využijete je totiž na doma, k bazénu, na dovolenku a na mnohé iné miesta - pre ich pohodlie, odolnosť a jednoduchú údržbu je nenecháte odpočinúť.
od 35,25 EUR
-21 %
Crocs CB Rainbow Band Clog

Crocs CB Rainbow Band Clog

Aj keby vonku pršalo a počasie potiahol svet šedivým povlakom, pestrofarebné Crocs Rainbow vám pripomenú, že môžete žiariť radosťou aj napriek tomu. Dôležité je držať sa na nohách - s dúhovou základňou to pôjde o poznanie lepšie.
53,29 EURod 42,63 EUR
-1 %
Crocband Graphic Clog

Crocband Graphic Clog

Najpopulárnejší model Crocband Clog nasadil dva typy kamufláže - nie preto, aby splynul s okolím, ale aby v ňom vynikal.
53,29 EURod 53,29 EUR
-35 %
Crocs Classic Blitzen III Clog

Crocs Classic Blitzen III Clog

Oziabajúce chodidlá sú zdanlivú maličkostí, ale dokážu vašim maličkým dôkladne narušiť zimné radovánky. Huňatý model Blitzen III im pomôže vypustiť zbytočné starosti a pustiť sa do osláv zimy, či už doma alebo na záhrade!
59,61 EURod 38,82 EUR
Black/BlackNavy/Oatmeal
-9 %
Crocs Bistro Gingham Clog

Crocs Bistro Gingham Clog

Šľapky Crocs Bistro Gingham Clog sú ďalšie úžasné nazouváky, ktoré sú určené pre prácu v gastronómii či službách. So špeciálnou protišmykovo upravenú podrážkou a ortopedickým tvarovaním stielky vyhovujú nárokom na pracovnú obuv určenú k celodennému nosenie.
63,53 EURod 58,43 EUR
-9 %
Crocs Classic Darth Vader Clog

Crocs Classic Darth Vader Clog

Šľapky Crocs Classic Darth Vader Clog sú ďalšie jedinečnou ponukou v štýle Star Wars. Dokážte Darth Vaderovi, že sa nenecháte strhnúť na temnú stranu, rovnako ako on! Bojujte s ním s každým krokom!
63,53 EURod 58,43 EUR

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

23 EUR60 EUR

Barva

Velikost

Zrušiť filtre