Unisex pantofle Crocs

-1 %
Crocs Classic Slide

Crocs Classic Slide

Pobrežná hliadka má papuče Classic ako povinnú výbavu. Vy si univerzálne ultraľahké šľapky obujte k bazénu, na pláž alebo do sauny a budete si pripadať rovnako uvoľnene ako Mitch Buchannon.
23,49 €od 23,49 €
Classic II Slide

Classic II Slide

od 23,00 €
Slate GreyBlackNavyArmy Green
Neo Puff Slipper

Neo Puff Slipper

od 53,00 €
MultiBlack
-14 %
Classic Slipper

Classic Slipper

29,00 €od 25,00 €
Candy PinkCharcoalNavyCerulean BlueIce BluePepper
-37 %
Classic Luxe Slipper

Classic Luxe Slipper

47,00 €od 30,00 €
BurgundyRose DustBlack
-16 %
LiteRide Hyper Bold Clog

LiteRide Hyper Bold Clog

65,00 €od 55,00 €
-18 %
Crocs Work Specialist II Vent

Crocs Work Specialist II Vent

Nazouváky Crocs Specialist Vent sú pracovné topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Spĺňajú normy pre obuv s uzavretou pätou, vďaka akupresúrne stielke je stimulovaný správny obeh krvi a tým aj zaistené celodenné pohodlie. Bočné vetracie porty podporujú prúdenie vzduchu a zároveň zabraňujú znečisteniu. Topánka je antiseptická - znemožňuje tvorbu zápachu.
47,00 €od 39,00 €
WhiteBlackNavy
-14 %
Crocs Work Specialist II

Crocs Work Specialist II

Nazouváky Crocs Specialist II Vent sú pracovné topánky, ktoré umožnia Vašim nohám dýchať. Spĺňajú normy pre obuv s uzavretou pätou, vďaka akupresúrne stielke je stimulovaný správny obeh krvi a tým aj zaistené celodenné pohodlie. Bočné vetracie porty podporujú prúdenie vzduchu a zároveň zabraňujú znečisteniu. Topánka je antiseptická - znemožňuje tvorbu zápachu.
45,00 €od 39,00 €
WhiteBlack
Crocs LiteRide Slide

Crocs LiteRide Slide

Športové papuče LiteRide sa stanú najobľúbenejším stavom vášho chodidla hneď po stave "naboso". Nie je na tom nič ťažkého: Naopak, veľa ľahkého a veľmi mäkkého.
od 39,00 €
Black/Slate GreyBurgundy/WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMelon/White
-24 %
Crocs LiteRide Clog

Crocs LiteRide Clog

Športové dreváky LiteRide sú balzamom pre namáhané chodidlá. Po náročnom tréningu je priamo odmenou zveriť ich do ich starostlivosti. Výnimočne mäkké lôžko topánky vás však bude lákať aj ku všetkým ostatným bežným prechádzkam, pochůzkám, schôdzkam a vychádzkam.
65,00 €od 50,00 €
Black/Slate GreyBurgundy/WhitePoppy/WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMineral Blue/WhiteArmy Green/WhiteBarely Pink/White
Crocband II Slide

Crocband II Slide

Šľapky sú nepostrádateľnou súčasťou každého botníku. Crocband II Slide však váš botník bude musieť často postrádať: využijete je totiž na doma, k bazénu, na dovolenku a na mnohé iné miesta - pre ich pohodlie, odolnosť a jednoduchú údržbu je nenecháte odpočinúť.
od 35,25 €
-21 %
Crocs CB Rainbow Band Clog

Crocs CB Rainbow Band Clog

Aj keby vonku pršalo a počasie potiahol svet šedivým povlakom, pestrofarebné Crocs Rainbow vám pripomenú, že môžete žiariť radosťou aj napriek tomu. Dôležité je držať sa na nohách - s dúhovou základňou to pôjde o poznanie lepšie.
53,29 €od 42,63 €

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

23 €60 €

Barva

Velikost

Zrušiť filtre