Dětské boty Crocs

Dětská obuv Crocs je odlehčená, ortopedicky tvarovaná, veselá, "hravá" a super pohodlná. Ortopedické tvarování zajistí zdravý vývoj dětské nožičky. Dětská obuv Crocs se velmi dobře nazouvá, vyzouvá a především neklouže, což ocení především rodiče, z důvodu eliminace možného pádu jejich dítěte. Díky nepromokavému materiálu Croslite™, zůstanou nožky neustále v suchu a v maximálním pohodlí. Dětská obuv Crocs má všestranné využití a perfektně poslouží jako obuv k vodě, domácí, sportovní, vycházková či společenská. Vaše děti se budou v této obuvi cítit skvěle a komfortně.

Crocs FL Lined Frozen Clog

Crocs FL Lined Frozen Clog

S doprovodom postáv z Ľadového kráľovstva určite nezavládne ľadová nálada. Sestry Anna a Elsa, sob Sven a snehuliak Olaf vašu malú hrdinku zahrejú pri srdci i na nohách. A vaše starosti o jej pohodlie môžu veselo roztopiť!
Crocs Crocband LodgePoint Graphic K

Crocs Crocband LodgePoint Graphic K

Snehule Crocs Crocband LodgePoint Graphic K sú ideálne pre ženy alebo dievčatá, ktoré chcú byť veľké parádnice aj v zime! S veľkou parádou je spojené aj parádny teplo!
od 61,14 EUR
Slate Grey/NavyNeon Magenta/Amethyst
-2 %
Drew x Crocs Classic Trib Clg K

Drew x Crocs Classic Trib Clg K

Bohémsky senzitívne, sebavedome svoje. Taká je nová kolekcia sandálov inšpirovaná témou LÁSKY, ktorú prináša Crocs v spojení s Drew Barrymore. Každý pár je inšpirovaný hravou pocitovostí, hovoriacej k ženám všetkých generácií.
42,36 EURod 41,53 EUR
Crocs Classic Flip Kids

Crocs Classic Flip Kids

Jedným skokom vkĺznuť z vody do žabiek a pelášit pre zmrzlinu, pritom sa nepřerazit, stihnúť proskákat niekoľkých kalužami a v pravú chvíľu zase zhodiť topánky a ponoriť sa slastne prsty do piesku. Klasické žabky s šikovným pásikom na päte sú ideálnym parťákom na detské misie tohto typu.
od 19,57 EUR
NavyCandy Pink
Crocs Crocband Princess Ariel Clog K

Crocs Crocband Princess Ariel Clog K

Na plavbe s Ariel sa vaše malá morská víla bude cítiť tak ľahko a ladne, ako by mala namiesto nôh chvost morskej panny. Nie je náhoda, že Crocband patrí k najžiadanejším modelom značky: Jeho komfort a ľahkosť povznáša človeka do nadmorskej výšky.
od 41,53 EUR
Crocs Lina Minnie Sandal Kids

Crocs Lina Minnie Sandal Kids

Vaša malá myšička sa do ľahučkých sandálok zamiluje na prvý dobrou: Nielenže sú krásne ako šaty zbožňované Minnie, sú tiež rovnako ľahké, vzdušné a pohodlné!
od 41,53 EUR
-1 %
Crocs Crocband Fun Lab Lights Clg K

Crocs Crocband Fun Lab Lights Clg K

Detská fantázia je sama o sebe tak zaneprázdnená, že zdĺhavé premýšľaní obuvi je príliš náročnou úlohou. Najlepšie je jednoducho skočiť do Crocs a ďalej si pohodlných a ľahkých sandálok nevšímať. Len v jednom prípade áno: keď náhodou dôjde inšpirácia, stačí sa pozrieť na chodidlá, kde farebný hravý vzor spolu so svetielkami zapáli novú vlnu veselých hrátok.
53,29 EURod 53,29 EUR
NavyCarnation
Swiftwater Play Shoe Kids

Swiftwater Play Shoe Kids

Nenapraviteľní dobrodruhovia nepotrebujú napraviť, ale povzbudiť! Ich neustále objavovanie si zaslúži dostatočne spoľahlivý základ: Univerzálny Swiftwater Play spoľahlivo drží na nohách, aj keď je práve potrebné prebrodiť potok. Na slniečku rýchlo vyschnú, a ešte chodidlo malých objaviteľov pekne prevetrajú.
od 47,02 EUR
NavySlate GreyNeon Magenta
Crocs Fun Lab Minnie Clog K

Crocs Fun Lab Minnie Clog K

Na každej strane jedna Minnie. Bezpečne komfortné sprievod a nebezpečne pôvabná spoločnosť vašich malých myšiek.
od 41,53 EUR
-1 %
Crocs Fun Lab Lights Clog K

Crocs Fun Lab Lights Clog K

Deti nikdy nemajú ďaleko k zábave, stačí jediný krok a je v plnom prúde. Osvedčené pohodlné Crocs rozsvieti nielen tvár žraloka či mačičky na topánke, ale hlavne tváre vašich mláďat.
53,29 EURod 53,29 EUR
Paradise PinkBlack
Swiftwater Wave Graphic K

Swiftwater Wave Graphic K

Deti sa hrnú von ústrety letným dobrodružstvom v súlade so štyrmi základnými elementy: Plane v nich oheň hravosti, plnými dúškami hltajú vzduch, sú vždy pripravené na vodu a zem je im neustálou inšpiráciou. Obuv rovnaké nátury im bude ideálnym parťákom!
od 41,53 EUR
NavyPink/Amethyst
Classic Star Wars Grph Clog K

Classic Star Wars Grph Clog K

Kultový model Crocs sa spojil s kultovým filmom, aby spoločne obšťastnila malého filmového fanúšika na každom jeho kroku.
od 41,53 EUR
-35 %
Crocs FunLab Disney Vaiana Clog

Crocs FunLab Disney Vaiana Clog

Odvážna Vaiano sa o vašu dcéru spoľahlivo postará, aj keby vlny boli sebeväčšia a sebedivočejší - vie totiž skvele plachtiť a oceán je jej priateľom. Bez obáv tak môžete nechať svoju námorníci nastúpiť s ňou na loď, ktorú prichystali Crocs. Okrem povestné ľahkosti a komfortu topánok si užije ešte jedno vylepšenie: svetielka, ktorá celú posádku za všeobecného veselia dovedú do správneho cieľa. * Patentovaný materiál Croslite pre maximálne ľahkosť a pohodlie * Masážne lôžko topánky * Ľahké čistenie, rýchle vysušenie * Zadný pásik pre fixáciu nohy * Disney - Vaiano (Moana)
41,53 EURod 27,06 EUR
-10 %
Crocs Crocband Gallery Clog K

Crocs Crocband Gallery Clog K

Najobľúbenejšie model značky Crocs sa pekne vyfarbil, ale necháva deťom ešte dostatok bieleho priestoru na to, aby sa inšpirovali a deň vyfarbili podľa svojho gusta.
42,75 EURod 38,82 EUR
Stucco/MelonOyster
-31 %
Crocs Handle It Graphic Boot K

Crocs Handle It Graphic Boot K

Z blata rovno do kaluže. Vďaka modelu Rain Boot to našťastie nie je nešťastie a rodičia malých nezbedníkov môžu s pokojom pozorovať vyvádzanie v odľahčených gumákoch Crocs.
41,53 EURod 29,06 EUR
Slate GreyoceanPink/AmethystMint

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

18 EUR66 EUR

Barva

Velikost

Zrušiť filtre