Pánské žabky Crocs

Pánské žabky Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní. Materiál Croslite se plně přizpůsobí tvaru chodidla a zajišťuje maximálně lehké odpružení, takže je na nohách ani neucítíte a pásek Vás nebude tlačit mezi prsty. Žabky Crocs se snadno udržují, stačí je opláchnout nebo otřít. Pánské žabky Crocs jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce a k vodě.

Tip
Novinka
Doporučené
top
Crocs LiteRide Flip

Crocs LiteRide Flip

V žabkách LiteRide sa vrátite do detských čias nekonečných letných prázdnin. Ľahkosť každého kroku a pohodlnosť každého došliapnutí prinesie uvoľnenie nielen vašim chodidlám, ale aj vašej neustále zaneprázdnených hlave.
Black/SmokeNavy/WhiteBlack/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMelon/White
Crocs Swiftwater Deck Flip M

Crocs Swiftwater Deck Flip M

Teplo vás rozžeraví, voda vás osvieži, Crocs vás uvoľní. A leto môže začať. Obujte sa do neho s ľahkosťou, ku ktorej vás inšpirujú univerzálne žabky Swiftwater Deck.
od 41,53 EUR
Khaki/StuccoBlack/Light GreyNavy/White
Crocs Yukon Vista Clog M

Crocs Yukon Vista Clog M

Kožená varianta klasických Crocs je elegantný a zároveň nestráca svoj voľnočasový šmrnc. Koža s ozdobným stehom sa dopĺňa s tradičným materiálom Croslite ™, ktorý prináša osvedčený komfort. K nemu prispieva i nastaviteľný zadný pásik, vďaka ktorému sa topánka perfektne prispôsobí chodidlu.
od 56,82 EUR
Black/BlackEspresso/EspressoEspresso/Khaki
-36 %
Crocs Yukon Mesa Flip

Crocs Yukon Mesa Flip

Žabky Crocs Yukon Mesa Flip sú žabky s neskutočným komfortom vďaka použitému materiálu. Kožené robustné pásky doplnené detailným šitím dodávajú týmto žabkám jedinečnú eleganciu.
50,94 EURod 32,86 EUR