Outdoorové boty

TREK Stone

TREK Stone

TREK Stone je klasický model nízke tenisky vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a funkčnosť. Z modelov pre outdoor je to teniska s ochranným okopeme. TREK Stone má krásnu čiernu farbu s červenými alebo modrými doplnkami, ktorá je úplne univerzálny. Zvršok je z brúsenej kože. Podľa testov je embosovaná protišmyková podošva z termoplastu (TPE) charakterizovaná odolnosťou proti mrazu do 50 stupňov a má vysoký koeficient trenia. Spevnená päta a špička, rovnako ako vystužujúci prvky na bokoch topánok poskytujú dodatočnú ochranu chodidla. Hypoalergénne, antibakteriálne a anatomická vnútorná stielka zachováva teplo a pohodlie.
od 54,98 €
Black/BlueBlack/Red
-7 %
TREK Fiord

TREK Fiord

TREK Fiord je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do stredne ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to stredne vysoký členok s ochranným okopeme na prednej časti obuvi. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model FIORD obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. Model TREK FIORD 11 má farbu, ktorá je úplne univerzálny. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
125,45 €od 117,61 €
BlackBlack/BlueGrayLight BrownBlack/Dark OliveBlack/Dark GrayBrown/BlackYellow/Light GreyBlack/RedBrown
-9 %
TREK Turist

TREK Turist

TREK Turist je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a hlavne funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to vysoký členok bez ochranného okop. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Turist obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Turist má farbu, ktorá veľmi krásna na nohe. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Model Turist je konštruovaný do teplôt až -25 stupňov Celzia. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
137,22 €od 125,45 €
BlackBlack/BlackDark BrownLight BrownDark Brown/BlackDark OliveBlack/ CharcoalDark Gray Navy
-19 %
TREK Viking

TREK Viking

TREK Viking je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a hlavne funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to vysoký členok bez ochranného okop. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Viking obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Viking má farbu, ktorá veľmi krásna na nohe. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Model Viking je konštruovaný do teplôt až -25 stupňov Celzia. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
145,06 €od 117,61 €
BlackBlack/BlackBlack/BlueDark BrownBlack/Dark GrayLight BrownBlack/RedBrown
-7 %
TREK Andes

TREK Andes

TREK Andes je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do stredne ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to nízky členok bez ochranného okop. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Andes obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Andes na nohe vyzerá naozaj pekne. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
125,45 €od 117,61 €
BlackBlack NavyBlack/BlueBrown/YellowDark BrownDark Purple GreyDark Purple Grey/YellowYellow/BrownBlack/RedBrown