Dětské pantofle Crocs

Dětské pantofle Crocs jsou lehounké, snadno udržovatelné a super pohodlné. Ortopedické tvarování zajistí zdravý vývoj dětské nožičky a zadní pásek na sandálech s originálním motivem zajišťuje fixaci nohy v botě, a zaručí tak maximální komfort. Dětské pantofle Crocs mají všestranné využití a perfektně poslouží jako obuv k vodě, domácí či venkovní volnočasová obuv.

Crocs FL Lined Frozen Clog

Crocs FL Lined Frozen Clog

S doprovodom postáv z Ľadového kráľovstva určite nezavládne ľadová nálada. Sestry Anna a Elsa, sob Sven a snehuliak Olaf vašu malú hrdinku zahrejú pri srdci i na nohách. A vaše starosti o jej pohodlie môžu veselo roztopiť!
-2 %
Drew x Crocs Classic Trib Clg K

Drew x Crocs Classic Trib Clg K

Bohémsky senzitívne, sebavedome svoje. Taká je nová kolekcia sandálov inšpirovaná témou LÁSKY, ktorú prináša Crocs v spojení s Drew Barrymore. Každý pár je inšpirovaný hravou pocitovostí, hovoriacej k ženám všetkých generácií.
42,36 EURod 41,53 EUR
Crocs Crocband Princess Ariel Clog K

Crocs Crocband Princess Ariel Clog K

Na plavbe s Ariel sa vaše malá morská víla bude cítiť tak ľahko a ladne, ako by mala namiesto nôh chvost morskej panny. Nie je náhoda, že Crocband patrí k najžiadanejším modelom značky: Jeho komfort a ľahkosť povznáša človeka do nadmorskej výšky.
od 41,53 EUR
Crocs Lina Minnie Sandal Kids

Crocs Lina Minnie Sandal Kids

Vaša malá myšička sa do ľahučkých sandálok zamiluje na prvý dobrou: Nielenže sú krásne ako šaty zbožňované Minnie, sú tiež rovnako ľahké, vzdušné a pohodlné!
od 41,53 EUR
-1 %
Crocs Crocband Fun Lab Lights Clg K

Crocs Crocband Fun Lab Lights Clg K

Detská fantázia je sama o sebe tak zaneprázdnená, že zdĺhavé premýšľaní obuvi je príliš náročnou úlohou. Najlepšie je jednoducho skočiť do Crocs a ďalej si pohodlných a ľahkých sandálok nevšímať. Len v jednom prípade áno: keď náhodou dôjde inšpirácia, stačí sa pozrieť na chodidlá, kde farebný hravý vzor spolu so svetielkami zapáli novú vlnu veselých hrátok.
53,29 EURod 53,29 EUR
NavyCarnation
Crocs Fun Lab Minnie Clog K

Crocs Fun Lab Minnie Clog K

Na každej strane jedna Minnie. Bezpečne komfortné sprievod a nebezpečne pôvabná spoločnosť vašich malých myšiek.
od 41,53 EUR
-1 %
Crocs Fun Lab Lights Clog K

Crocs Fun Lab Lights Clog K

Deti nikdy nemajú ďaleko k zábave, stačí jediný krok a je v plnom prúde. Osvedčené pohodlné Crocs rozsvieti nielen tvár žraloka či mačičky na topánke, ale hlavne tváre vašich mláďat.
53,29 EURod 53,29 EUR
Paradise PinkBlack
Classic Star Wars Grph Clog K

Classic Star Wars Grph Clog K

Kultový model Crocs sa spojil s kultovým filmom, aby spoločne obšťastnila malého filmového fanúšika na každom jeho kroku.
od 41,53 EUR
-35 %
Crocs FunLab Disney Vaiana Clog

Crocs FunLab Disney Vaiana Clog

Odvážna Vaiano sa o vašu dcéru spoľahlivo postará, aj keby vlny boli sebeväčšia a sebedivočejší - vie totiž skvele plachtiť a oceán je jej priateľom. Bez obáv tak môžete nechať svoju námorníci nastúpiť s ňou na loď, ktorú prichystali Crocs. Okrem povestné ľahkosti a komfortu topánok si užije ešte jedno vylepšenie: svetielka, ktorá celú posádku za všeobecného veselia dovedú do správneho cieľa. * Patentovaný materiál Croslite pre maximálne ľahkosť a pohodlie * Masážne lôžko topánky * Ľahké čistenie, rýchle vysušenie * Zadný pásik pre fixáciu nohy * Disney - Vaiano (Moana)
41,53 EURod 27,06 EUR
-10 %
Crocs Crocband Gallery Clog K

Crocs Crocband Gallery Clog K

Najobľúbenejšie model značky Crocs sa pekne vyfarbil, ale necháva deťom ešte dostatok bieleho priestoru na to, aby sa inšpirovali a deň vyfarbili podľa svojho gusta.
42,75 EURod 38,82 EUR
Stucco/MelonOyster
Crocs Classic Blitzen III Clog K

Crocs Classic Blitzen III Clog K

Oziabajúce chodidlá sú zdanlivú maličkostí, ale dokážu vašim maličkým dôkladne narušiť zimné radovánky. Huňatý model Blitzen III im pomôže vypustiť zbytočné starosti a pustiť sa do osláv zimy, či už doma alebo na záhrade!
od 43,10 EUR
Doporučené
Detské Šľapky

Detské Šľapky

od 15,65 EUR
NavyPink
-25 %
Crocs FunLab Minions Clog

Crocs FunLab Minions Clog

Mimoni boli na Zemi skôr ako ľudstvo, takže sa na svete už niečo nachodili! Preto sa nemusíte báť zveriť do ich náručia svoje ratolesti, ktoré sa v ich spoločnosti dokonale uvoľní. Kultový pohodlie Crocs poskytuje detským chodidlám pocit, ako by ich sto Mimoň nieslo na svojich pleciach.
41,53 EURod 31,18 EUR
Charcoal/OceanYellow
Crocs Crocband Clog Kids

Crocs Crocband Clog Kids

Crocs Croband Kids sú rozhodne jednou z najobľúbenejších topánok Crocs na trhu. Detské stálica sú k dostaniu v širokej škále farieb.
od 38,00 EUR
Tennis Ball Green/OceanTangerine/NavyPepper/GraphiteSmoke/NavyStucco/MelonVibrant VioletCerulean BlueIce Blue
-23 %
Crocs Classic Clog Kids

Crocs Classic Clog Kids

Kultový model pre kulty nášho života - deti. Zbožňujeme je a chceme pre nich najväčšie možné pohodlie na každom životnom kroku.
41,53 EURod 32,12 EUR
Ice BluePepperCarnationTurquoise

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

16 EUR53 EUR

Barva

Velikost

Zrušiť filtre