Dámské zimní sněhule Crocs

Dámské sněhule Crocs jsou ortopedicky tvarované, lehké, elegantní a komfortní. Horní část boty je vyrobena z nepromokavého nylonu a přední je tvořena materiálem Croslite™, díky kterému zůstanou nohy neustále v suchu. Převážná část sněhulí má teplou a chlupatou podšívku. Dámské sněhule Crocs jsou tou nejlepší volbou na zimu a chození ve sněhu tak už nebude žádnou námahou..

Crocs LodgePoint Shiny Pull-On W

Crocs LodgePoint Shiny Pull-On W

Casual snehule LodgePoint Shiny Pull-On sa stanú jedným z najvyhľadávanejších kúskov vašej zimnej garderóby. Kombinácia ženského tvaru a športového šmrncu svojsky, ale nenásilne dopĺňa hocijaký outfit. Hlavnou prednosťou je však ich nečakaná ľahkosť a mäkkosť, ktorej sa ľahko privyká.
od 90,98 €
Garnet/Candy PinkBlack
-26 %
LodgePoint Graphic Lace Boot W

LodgePoint Graphic Lace Boot W

Nedovoľte mrazu, aby sa stal vaším nepriateľom. Položte mu k nohám na znamenie priazne kvety a uvidíte, že roztopíte aj vy. V teplých snehuliach LodgePoint Graphic pre vás bude ľahké byť láskavá k ostatným aj k sebe: ľahká penová podrážka urobí z každého vášho kroku mäkký pôžitok.
104,71 €od 78,04 €
-18 %
Crocs LodgePoint Suede Pullon Boot

Crocs LodgePoint Suede Pullon Boot

Snehule Crocs LodgePoint Suede Pullon Boot sú ideálne pre ženy alebo dievčatá, ktoré chcú byť veľké parádnice aj v zime! S veľkou parádou je spojené aj parádny teplo! Jedinečný ležérny vzhľad Vám budú všetci závidieť!
109,76 €od 90,16 €
-26 %
Crocs LodgePoint Lace Boot

Crocs LodgePoint Lace Boot

Snehule Crocs LodgePoint Lace Boot sú ideálne pre ženy alebo dievčatá, ktoré chcú byť veľké parádnice aj v zime! S veľkou parádou je spojené aj parádny teplo! Kombinácia lesklého zvršku a huňatého kožúšku je toľko lákavá, že sa Vám bude chcieť ísť von aj vo veľkých fujavici!
104,71 €od 78,04 €
Leopard/BlackBlack
Crocs LodgePoint Pull-on Boot

Crocs LodgePoint Pull-on Boot

Snehule Crocs LodgePoint Pull-on Boot, že Vám prídu obyčajné snehule moc obyčajné? Kúpte si tieto neobyčajné! S úžasným dizajnom v tomto podaní by ste najradšej chodili aj v lete! Avšak ani v zime vďaka teplému materiálu zimu nepocítite!
od 93,73 €
BerryBlack
Tip
Doporučené
Speciální nabídka
Crocs Winter Puff Boot Women

Crocs Winter Puff Boot Women

Crocs Winter Puff Boot Women sú ultraľahké, pohodlné a teda vhodné na celodenné nosenie. Vyplnený nylonový vršok spoľahlivo udrží teplo a gumová podrážka s protišmykovým vzorom dodáva stabilitu na klzkom povrchu.
od 53,00 €
Burgundy/BlackBlack/ CharcoalNavy/WhitePomegranate/White