Dámské žabky Crocs

Dámské žabky Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní a vyráběné v nádherné paletě barev. Materiál Croslite se plně přizpůsobí tvaru chodidla a zajišťuje maximálně lehké odpružení, takže je na nohách ani neucítíte a pásek Vás nebude tlačit mezi prsty. Žabky Crocs se snadno udržují, stačí je opláchnout nebo otřít. Dámské žabky Crocs jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce a k vodě.

-1 %
Crocs Swiftwater Flip W

Crocs Swiftwater Flip W

Je jedno, či sa majú zábavy so zreteľom v saune, na ulici alebo pri bazéne - dôležité je, aby vás pařba nepripravila o pohodlie. Zárukou toho sú žabky Swiftwater, ktoré majú ortopedicky tvarovanú podrážku, ktorej ľahkosť na nohe skoro neucítite, rovnako ako vrchný pásik vyrobený z ultrajemného materiálu Matlite ™.
35,25 EURod 35,25 EUR
Amethyst/Light GreyTropical Teal/Pearl WhiteSmoke/White
Crocs Sloane Hammered Met Flip W

Crocs Sloane Hammered Met Flip W

V žabkách Sloane bude horúčava ťažká pohoda! Ovšem s ľahkosťou. Pevné žabky sa môžu na pohľad zdať ťažké, v skutočnosti majú ľahkú penovú podrážku, ktorá zároveň nestráca na pevnosti a stabilite.
od 47,02 EUR
Crocs Sloane Metallic Grph Flip W

Crocs Sloane Metallic Grph Flip W

Čo oči nevidia, to srdce nebolí. Čo oči vidia, to srdce teší. Žabky Sloane Metallic sú neprehliadnuteľné, rovnako ako úsmev, čo vyvolajú na vašej tvári pri nazutie. Ľahká a pohodlná klasika, ktorá sa rozhodla blysnúť: pri vode, doma alebo v práci.
od 47,02 EUR
Crocs Sloane Platform Flip

Crocs Sloane Platform Flip

Žabky Crocs Sloane Platform Flip sú vhodné pre dámy, ktoré ocenia športový dizajn obohatený platformou. Jedinečné pohodlie a ľahkosť môžete každodenne využiť či už Vaše kroky mieria kamkoľvek.
od 31,33 EUR
BlackBerryPlatinum
-41 %
Crocs Women's Kadee II Flip

Crocs Women's Kadee II Flip

Žabky Crocs Women 'Kadee II Flip je ľahký, univerzálny model, ktorý možno jednoducho a rýchlo využiť za akejkoľvek situácie. Tenšie ramienka a penový vankúš zaručí Vašim chodidlám jedinečné pohodlie.
27,41 EURod 16,43 EUR
NavyRaspberrySilver
-51 %
Crocs Rio Flip Women’s

Crocs Rio Flip Women’s

Žabky Crocs Rio Flip Women 'je módnym kúskom, ktorý doladí Váš outfit k dokonalosti! Stačí sa na ne pozrieť a predstaviť si ich na nohách.
62,71 EURod 31,33 EUR