Dámské žabky Crocs

Dámské žabky Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní a vyráběné v nádherné paletě barev. Materiál Croslite se plně přizpůsobí tvaru chodidla a zajišťuje maximálně lehké odpružení, takže je na nohách ani neucítíte a pásek Vás nebude tlačit mezi prsty. Žabky Crocs se snadno udržují, stačí je opláchnout nebo otřít. Dámské žabky Crocs jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce a k vodě.

-40 %
Crocband III Slide

Crocband III Slide

35,00 €od 21,00 €
Slate Grey/WhiteMelon/Ice BlueWhite/BlackBlack/GraphiteNavy/White
Crocs LiteRide Flip

Crocs LiteRide Flip

od 42,00 €
Black/Slate GreyBurgundy/WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteBlack/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMelon/White
-1 %
Crocs Swiftwater Flip W

Crocs Swiftwater Flip W

Je jedno, či sa majú zábavy so zreteľom v saune, na ulici alebo pri bazéne - dôležité je, aby vás pařba nepripravila o pohodlie. Zárukou toho sú žabky Swiftwater, ktoré majú ortopedicky tvarovanú podrážku, ktorej ľahkosť na nohe skoro neucítite, rovnako ako vrchný pásik vyrobený z ultrajemného materiálu Matlite ™.
35,25 €od 35,25 €
Bright Coral/Light GreySmoke/WhiteBlack/BlackNavy/WhiteBlack/WhiteBronze/Oyster
Crocs Sloane Platform Flip

Crocs Sloane Platform Flip

Žabky Crocs Sloane Platform Flip sú vhodné pre dámy, ktoré ocenia športový dizajn obohatený platformou. Jedinečné pohodlie a ľahkosť môžete každodenne využiť či už Vaše kroky mieria kamkoľvek.
od 31,33 €
BlackBerry
Crocs Women's Kadee II Flip

Crocs Women's Kadee II Flip

Kam s nimi? Kamkoľvek! Žabky Kadee II majú jemný a športovo elegantný tvar, vďaka ktorému ich môžete vziať do mesta aj k vode. Vďaka protiskluzovému vzorky na podrážke, akupresúrnymi bodom na lôžku topánky a podpore klenby sa nemusíte báť stráviť v nich celý dlhý letný deň.
od 16,00 €
Paradise PinkBlackNavyRaspberry
-51 %
Crocs Rio Flip Women’s

Crocs Rio Flip Women’s

Žabky Crocs Rio Flip Women 'je módnym kúskom, ktorý doladí Váš outfit k dokonalosti! Stačí sa na ne pozrieť a predstaviť si ich na nohách.
62,71 €od 31,33 €