Dámské žabky Crocs

Dámské žabky Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní a vyráběné v nádherné paletě barev. Materiál Croslite se plně přizpůsobí tvaru chodidla a zajišťuje maximálně lehké odpružení, takže je na nohách ani neucítíte a pásek Vás nebude tlačit mezi prsty. Žabky Crocs se snadno udržují, stačí je opláchnout nebo otřít. Dámské žabky Crocs jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce a k vodě.

-40 %
Crocband III Slide

Crocband III Slide

35,00 €od 21,00 €
Slate Grey/WhiteMelon/Ice BlueWhite/BlackBlack/GraphiteNavy/White
Crocs LiteRide Flip

Crocs LiteRide Flip

od 42,00 €
Black/Slate GreyBurgundy/WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteBlack/WhiteSmoke/Pearl WhiteNavy/MelonMelon/White
-1 %
Crocs Swiftwater Flip W

Crocs Swiftwater Flip W

Je jedno, či sa majú zábavy so zreteľom v saune, na ulici alebo pri bazéne - dôležité je, aby vás pařba nepripravila o pohodlie. Zárukou toho sú žabky Swiftwater, ktoré majú ortopedicky tvarovanú podrážku, ktorej ľahkosť na nohe skoro neucítite, rovnako ako vrchný pásik vyrobený z ultrajemného materiálu Matlite ™.
35,25 €od 35,25 €
Smoke/WhiteBlack/White
Crocs Sloane Hammered Met Flip W

Crocs Sloane Hammered Met Flip W

V žabkách Sloane bude horúčava ťažká pohoda! Ovšem s ľahkosťou. Pevné žabky sa môžu na pohľad zdať ťažké, v skutočnosti majú ľahkú penovú podrážku, ktorá zároveň nestráca na pevnosti a stabilite.
od 47,02 €
Crocs Sloane Metallic Grph Flip W

Crocs Sloane Metallic Grph Flip W

Čo oči nevidia, to srdce nebolí. Čo oči vidia, to srdce teší. Žabky Sloane Metallic sú neprehliadnuteľné, rovnako ako úsmev, čo vyvolajú na vašej tvári pri nazutie. Ľahká a pohodlná klasika, ktorá sa rozhodla blysnúť: pri vode, doma alebo v práci.
od 47,02 €
Crocs Sloane Platform Flip

Crocs Sloane Platform Flip

Žabky Crocs Sloane Platform Flip sú vhodné pre dámy, ktoré ocenia športový dizajn obohatený platformou. Jedinečné pohodlie a ľahkosť môžete každodenne využiť či už Vaše kroky mieria kamkoľvek.
od 31,33 €
BlackBerryPlatinum
Crocs Women's Kadee II Flip

Crocs Women's Kadee II Flip

Kam s nimi? Kamkoľvek! Žabky Kadee II majú jemný a športovo elegantný tvar, vďaka ktorému ich môžete vziať do mesta aj k vode. Vďaka protiskluzovému vzorky na podrážke, akupresúrnymi bodom na lôžku topánky a podpore klenby sa nemusíte báť stráviť v nich celý dlhý letný deň.
od 16,00 €
BlackNavyRaspberry