Dámské žabky Crocs

Dámské žabky Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní a vyráběné v nádherné paletě barev. Materiál Croslite se plně přizpůsobí tvaru chodidla a zajišťuje maximálně lehké odpružení, takže je na nohách ani neucítíte a pásek Vás nebude tlačit mezi prsty. Žabky Crocs se snadno udržují, stačí je opláchnout nebo otřít. Dámské žabky Crocs jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce a k vodě.

Crocs Capri V Sequin Flip W

Crocs Capri V Sequin Flip W

Čo vy viete? Môže sa stať, že vyrazíte z domu len kúpiť ryžu, natefríte na spolužiačky zo základnej školy a okamžite vyrazíte na letný drink! Nebojte, nie je tak ťažké nájsť letná obuv, ktorá by zvládla oboje: pohodlné, pevné a zároveň sexy žabky Capri V je vďaka penovému materiálu Croslite naopak ľahké nosiť celý deň.
od 53,00 €
Capri V Flip W

Capri V Flip W

od 47,00 €
Navy/Pearl WhiteBlack/Graphite
Classic II Flip

Classic II Flip

od 23,00 €
Lime PunchElectric PinkSlate GreyBlackNavyArmy GreenIce BlueLemon
Crocband Flip W

Crocband Flip W

od 30,00 €
Latigo BayNeo MintElectric PinkCantaloupeWhiteBlackNavyIce Blue
-40 %
Crocband III Slide

Crocband III Slide

35,00 €od 21,00 €
Slate Grey/WhiteLemon/WhiteLime Punch/WhiteElectric Pink/WhiteBright Cobalt/WhiteMelon/Ice BlueWhite/BlackBlack/GraphiteNavy/White
Crocs LiteRide Flip

Crocs LiteRide Flip

od 42,00 €
Black/Slate GreyBurgundy/WhiteIce Blue/Almost WhiteLime Punch/Almost WhiteBlack/SmokeNavy/WhiteSmoke/Pearl WhiteMelon/White
-1 %
Crocs Swiftwater Flip W

Crocs Swiftwater Flip W

Je jedno, či sa majú zábavy so zreteľom v saune, na ulici alebo pri bazéne - dôležité je, aby vás pařba nepripravila o pohodlie. Zárukou toho sú žabky Swiftwater, ktoré majú ortopedicky tvarovanú podrážku, ktorej ľahkosť na nohe skoro neucítite, rovnako ako vrchný pásik vyrobený z ultrajemného materiálu Matlite ™.
35,25 €od 35,25 €
Smoke/WhiteBlack/BlackNavy/WhiteBlack/White
Crocs Women's Kadee II Flip

Crocs Women's Kadee II Flip

Kam s nimi? Kamkoľvek! Žabky Kadee II majú jemný a športovo elegantný tvar, vďaka ktorému ich môžete vziať do mesta aj k vode. Vďaka protiskluzovému vzorky na podrážke, akupresúrnymi bodom na lôžku topánky a podpore klenby sa nemusíte báť stráviť v nich celý dlhý letný deň.
od 16,00 €
BlackNavyIce Blue

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

16 €53 €

Barva

Velikost

Zrušiť filtre