Dámské sandály Crocs

Dámské sandály Crocs jsou super pohodlné, lehké, ortopedicky tvarované a komfortní.Zapomeňte na předsudky a štiplavé pohledy okolí. Dámské sandály Crocs představují dravost a odvážnost, jsou vhodné nejen k sportovnímu využití, ale také k běžnému nošení, a proto jsou tou nejlepší volbou pro celodenní využití na letní měsíce.

LiteRide Sandal W

LiteRide Sandal W

od 43,00 €
Smoke/SmokeNavy Colorblock/NavyPoppy/WhiteNavy/WhiteBlack/WhiteMelon/WhiteMineral Blue/White
-16 %
LiteRide Hyper Floral Sandal W

LiteRide Hyper Floral Sandal W

53,00 €od 45,00 €
-1 %
Drew X Crocs Isabella G Sndl W

Drew X Crocs Isabella G Sndl W

Bohémsky senzitívne, sebavedome svoje. Taká je nová kolekcia sandálov inšpirovaná témou LÁSKY, ktorú prináša Crocs v spojení s Drew Barrymore. Každý pár je inšpirovaný hravou pocitovostí, hovoriacej k ženám všetkých generácií.
65,45 €od 65,45 €
Crocs Cleo V Diamante Sandal W

Crocs Cleo V Diamante Sandal W

V jednoduchosti je sila: trblietavé papuče Celo V sú suverénnymi favoritmi svojej kategórie. Hodí sa k naprostej väčšine outfitu, sú nadštandardne pohodlné a úžasne praktické. Jednoduché riešenie pre suverénny ženu.
od 47,02 €
-27 %
Swiftwater Webbing Sandal W

Swiftwater Webbing Sandal W

Dobrý deň, celý deň. V sandáloch Swiftwater Webbing to nemusí byť len obohraná riekanka. Ortopedický tvar spolu s mäkkosťou materiálu Croslite zaručuje pohodlný grunt, ktorý vás prevedie krok za krokom celým letným dňom.
53,00 €od 39,00 €
Bright Coral/Light GreyParadise Pink/SmokeSmoke/Oyster
-21 %
Crocs Isabella Grph Strappy Sandal

Crocs Isabella Grph Strappy Sandal

Vďaka jemným pásikom robia sandálky Isabella Strappy každej chodidlo nežnejším, a pritom si zachovávajú ľahko športový šmrnc. Manipulácia s nimi je ľahká vo všetkých smeroch - ľahko sa obúvajú a ešte ľahšie sa nosí.
65,45 €od 52,12 €
-26 %
Crocs CitiLane Roka Metallic Slp W

Crocs CitiLane Roka Metallic Slp W

Až vyrazíte na jar či v lete do ulíc, nemusíte sa naštvať, keď vás zastihne nečakaná spŕška. Pohodlné, mäkké slip-ony Citilane Roka sa vďaka materiálu Matlite ™ rýchlo otriasť, bez toho aby ste stratila šarm a ľahký krok.
70,16 €od 52,35 €
Silver MetallicRose Dust
-30 %
Crocs ColorBlock Flat

Crocs ColorBlock Flat

Balerínky Crocs Color Block Flat sú vhodné pre dni strávené s noblesou. Výnimočné topánky pre všedný deň sú pokladom praktických a elegantných žien.
62,71 €od 43,92 €
Tropical Teal/Nautical NavySea Foam/Pearl