Outdoorová obuv

Výprodej
-7 %
TREK Andes

TREK Andes

TREK Andes je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do stredne ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to nízky členok bez ochranného okop. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Andes obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Andes na nohe vyzerá naozaj pekne. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
125,45 €od 117,61 €
BlackBlack NavyBlack/BlueBrown/YellowDark BrownDark Purple GreyDark Purple Grey/YellowYellow/BrownBlack/RedBrown
Výprodej
-26 %
TREK Hiking

TREK Hiking

TREK Hiking je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a hlavne funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to vysoký členok bez ochranného okop. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Hiking obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Hiking má farbu, ktorá veľmi krásna na nohe. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Model Hiking je konštruovaný do teplôt až -25 stupňov Celzia. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
119,00 €od 89,00 €
Dark GrayOrange/BlackDark Gray/BlackGray Brown/BrownBlack/Dark GrayLight BrownPurple-black/Dark GrayBrown
-9 %
TREK Turist

TREK Turist

TREK Turist je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort a hlavne funkčnosť, keďže ide o model, ktorý sa používa do ťažkého terénu. Z modelov pre outdoor je to vysoký členok bez ochranného okop. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Turist obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Turist má farbu, ktorá veľmi krásna na nohe. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Model Turist je konštruovaný do teplôt až -25 stupňov Celzia. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
137,22 €od 125,45 €
BlackBlack/BlackDark BrownLight BrownDark Brown/BlackDark OliveBlack/ CharcoalDark Gray Navy