Dámské holínky Crocs

Dámské holínky Crocs jsou ultralehké a ortopedicky tvarované. Holínky jsou odpružené, podrážka protiskluzová, velmi dobře se nazouvají a vyzouvají. Díky nepromokavé materiálu Croslite™ zůstanou nohy neustále v suchu. Dámskéholínky Crocs Vám zaručí eleganci, funkčnost a pohodlí i v nepříznivém počasí.

Crocs Freesail Chelsea Boot W

Crocs Freesail Chelsea Boot W

<p>Mračná obloha pre vás nemusí byť príčinou zamračeného výrazu. Trendy chelsea topánky rozjasní vašu tvár nielen svojím vzhľadom, ale tiež báječnú funkčnosťou: Ľahko do nich vkĺznete, pretiahnete je pár kalužami a akonáhle dorazíte zo sychravé ulice, v okamihu je vyčistíte a vysušíte.</p> <p>* Patentovaný materiál Croslite pre maximálne ľahkosť a pohodlie<br /> * Strečové pásy pre jednoduché obúvanie / vyzúvanie<br /> * Dvojaký komfort: penové lôžko topánky na penové podrážke z materiálu Croslite pre maximálne ľahkosť a pohodlie</p>
od 55,69 €
Black/BlackDark Camo GreenNavy/Floral
-15 %
Crocs Freesail Shorty RainBoot

Crocs Freesail Shorty RainBoot

Vďaka členkovým gumákom Freesail Shorty RainBoot na rozdiel od väčšiny ľudí pre vás nebude daždivé počasie príčinou mrzutosti. S ľahkosťou do nich vkĺznete a s hlavou vrhůru sa vydáte kalužami, do ktorých budete mať chuť vskakovat ako dieťa. Akonáhle dorazíte do práce, v okamihu je vyčistíte a vysušíte, bez toho aby ste sa museli prezúvať: Sú to totiž topánky nielen praktické, ale aj krásne.
62,35 €od 53,29 €
NavyBerryBlackLemon
-13 %
Crocs Freesail Rain Boot

Crocs Freesail Rain Boot

Gumáky Crocs Freesail Rain Boot sa budete cítiť príjemne aj za nepriaznivého počasia. Topánky sú vďaka použitému materiálu nesmierne pohodlné. Hladký, štíhly tvar Vaše nohy jedinečne vyzdvihne!
63,53 €od 55,69 €
BlackNavyLemon
-21 %
Crocs Jaunt Shorty Boot

Crocs Jaunt Shorty Boot

Gumáky Crocs Jaunt Shorty Boot sú aj do tej najväčšej kaluže. Hľadáte ideálneho spoločníka do jesenných blatistých dní? Tak to je ON! Sú to skrátka čižmy do nepohody!
47,02 €od 37,57 €
BlackNavyGraphiteBluebellRaspberryLemonYellow