Dámské baleríny Crocs

Dámské baleríny Crocs jsou ultra lehké, komfortní a v prostoru stélky ortopedicky tvarované. Baleríny jsou vyrobeny z materiálu Croslite, díky kterému Vás nebudou bolet nohy ani po celodenním nošení. Boty jsou nevšední a jejich údržba snadná, stačí otřít navlhčenou houbičkou. Dámské baleríny Crocs jsou vhodné nejen pro běžné nošení, ale zářit budou také v kombinaci s šaty.

-16 %
Crocs At Work Flat W

Crocs At Work Flat W

Vydržať celý deň na nohách je kus práce, jeden pracovný deň je len kus týždňa, jeden týždeň je len kus mesiace. Chce to výnimočne pohodlnú obuv, na ktorú sa vaše chodidlá môžu spoľahnúť: Balerínky Crocs AtWork 2 zodpovedajú štandardom bezpečnostnej obuvi: Sú odolná proti oderom a ich podrážka nekĺže na dlaždiciach. K tomu všetkému skvele vyzerajú.
47,02 €od 39,96 €
-12 %
Crocs Isabella Huarache 2 Flat W

Crocs Isabella Huarache 2 Flat W

Ľahučké balerínky Isabella Huarache sú nezabudnuteľnú letnú láskou. Nie je problém je obuť a vyraziť do ulíc, či už v nich praží slnko alebo dovádza teplý dážď. Síce je na nohách skoro necítite, ale pozerať sa na ne pre ich pôvab budete stále.
53,00 €od 47,00 €
Ice Blue/PlatinumBlack/BlackOyster/Oyster
-13 %
Crocs Eve Slingback W

Crocs Eve Slingback W

Hladký aerodynamický tvar modelu Eve dáva pyšne najavo, že sa ponúka prispieť svojej majiteľke k hladkým a plynulým krokom. Po ceste jej nemieni nič zbytočne komplikovať: Jeho športová elegancia je univerzálny a vkusná. Kto má záujem o deň plný ľahkosti?
35,25 €od 30,98 €
BlackNavy
Crocs Lina Graphic DOrsay Flat

Crocs Lina Graphic DOrsay Flat

Balerínky Lina D'Orsay sa stanú vašim letným hitom, pretože v nich v pohodlí prochodíte celý horúci deň od rána do večera - ladne a sebavedome ako šelma.
od 41,14 €
-27 %
Crocs Lina Flat

Crocs Lina Flat

Crocs Lina Flat balerínky sú jednoduché balerínky, ktoré si zamilujete! Hodí sa ku každej všedné i nevšedné udalosti. Príjemný mäkký materiál a jedinečná ľahkosť tieto topánky vyzdvihuje!
45,45 €od 33,22 €
-14 %
Crocs Kadee Work Flat

Crocs Kadee Work Flat

Balerínky Crocs Kadee Work Flat sú ľahké ako pierko, pohodlné, praktické. Ortopedické tvarovanie podporuje klenbu nohy. Pracujete na nohách celý deň? Vyskúšajte tieto topánky!
50,94 €od 43,88 €
-24 %
Crocs Lina Graphic Flat

Crocs Lina Graphic Flat

Crocs Lina Graphic Flat sú jednoduché baleríny s leopardím vzorom! Hodí sa ku každej všedné i nevšedné udalosti. Ženský tvar a čisté línie tieto topánky len vyzdvihujú!
50,94 €od 39,18 €
-24 %
Crocs Lina Shiny Flat

Crocs Lina Shiny Flat

Crocs Lina Shiny Flat baleríny sú základom pre každú ženu. Vďaka leopardímu vzoru a leskému lemovanie budete jedinečne vystupovať z davu. Sú neskutočne ľahké, ľahko sa nosí teda vám zaručia komfort ako v kancelárii, tak pri dlhom chodení po meste.
50,94 €od 39,18 €