Dámské baleríny Crocs

Dámské baleríny Crocs jsou ultra lehké, komfortní a v prostoru stélky ortopedicky tvarované. Baleríny jsou vyrobeny z materiálu Croslite, díky kterému Vás nebudou bolet nohy ani po celodenním nošení. Boty jsou nevšední a jejich údržba snadná, stačí otřít navlhčenou houbičkou. Dámské baleríny Crocs jsou vhodné nejen pro běžné nošení, ale zářit budou také v kombinaci s šaty.

-16 %
Crocs At Work Flat W

Crocs At Work Flat W

Vydržať celý deň na nohách je kus práce, jeden pracovný deň je len kus týždňa, jeden týždeň je len kus mesiace. Chce to výnimočne pohodlnú obuv, na ktorú sa vaše chodidlá môžu spoľahnúť: Balerínky Crocs AtWork 2 zodpovedajú štandardom bezpečnostnej obuvi: Sú odolná proti oderom a ich podrážka nekĺže na dlaždiciach. K tomu všetkému skvele vyzerajú.
47,02 EURod 39,96 EUR
Crocs Lina Embellished Dorsay

Crocs Lina Embellished Dorsay

Spoľahlivo univerzálny, spoľahlivo pohodlné a spoľahlivo trendy. Balerínky Lina D'Orsay s ozdobným predným pásom sa stanú vašim letným hitom, pretože v nich v pohodlí prochodíte celý deň od rána do večera, bez toho aby ste sa museli z neformálnych stretnutí prezúvať na tá formálnejšie. Do akej kategórie radíte rande, je na vás.
od 47,02 EUR
-12 %
Crocs Isabella Huarache 2 Flat W

Crocs Isabella Huarache 2 Flat W

Ľahučké balerínky Isabella Huarache sú nezabudnuteľnú letnú láskou. Nie je problém je obuť a vyraziť do ulíc, či už v nich praží slnko alebo dovádza teplý dážď. Síce je na nohách skoro necítite, ale pozerať sa na ne pre ich pôvab budete stále.
53,00 EURod 47,00 EUR
-13 %
Crocs Eve Slingback W

Crocs Eve Slingback W

Hladký aerodynamický tvar modelu Eve dáva pyšne najavo, že sa ponúka prispieť svojej majiteľke k hladkým a plynulým krokom. Po ceste jej nemieni nič zbytočne komplikovať: Jeho športová elegancia je univerzálny a vkusná. Kto má záujem o deň plný ľahkosti?
35,25 EURod 30,98 EUR
BlackNavy
Crocs Lina Graphic DOrsay Flat

Crocs Lina Graphic DOrsay Flat

Balerínky Lina D'Orsay sa stanú vašim letným hitom, pretože v nich v pohodlí prochodíte celý horúci deň od rána do večera - ladne a sebavedome ako šelma.
od 41,14 EUR
-27 %
Crocs Lina Flat

Crocs Lina Flat

Crocs Lina Flat balerínky sú jednoduché balerínky, ktoré si zamilujete! Hodí sa ku každej všedné i nevšedné udalosti. Príjemný mäkký materiál a jedinečná ľahkosť tieto topánky vyzdvihuje!
45,45 EURod 33,22 EUR
GarnetGraphitePlum
-24 %
Crocs Lina Graphic Flat

Crocs Lina Graphic Flat

Crocs Lina Graphic Flat sú jednoduché baleríny s leopardím vzorom! Hodí sa ku každej všedné i nevšedné udalosti. Ženský tvar a čisté línie tieto topánky len vyzdvihujú!
50,94 EURod 39,18 EUR
-24 %
Crocs Lina Shiny Flat

Crocs Lina Shiny Flat

Crocs Lina Shiny Flat baleríny sú základom pre každú ženu. Vďaka leopardímu vzoru a leskému lemovanie budete jedinečne vystupovať z davu. Sú neskutočne ľahké, ľahko sa nosí teda vám zaručia komfort ako v kancelárii, tak pri dlhom chodení po meste.
50,94 EURod 39,18 EUR
-37 %
Crocs Sienna Leopard Fade Flat

Crocs Sienna Leopard Fade Flat

Balerínky Crocs Sienna Leopard Fade Flat sú veľmi elegantné, teda keď si nie ste istá, čo Vás celý deň čaká, do akej spoločnosti sa dostanete, je to tá najlepšia voľba pre Vás! Odlišná špička dodáva týmto balerínkám jedinečný šmrnc.
45,45 EURod 29,06 EUR
-31 %
Crocs Sienna Flat

Crocs Sienna Flat

Balerínky Crocs Sienna Flat využijete pri každej príležitosti. Sú decentné a so svojou všestrannou siluetou sú vhodné do kancelárie aj na voľnočasové aktivity. Hodí sa jednoducho ku každému outfitu.
39,18 EURod 27,41 EUR
BronzeFlame