Městská a volnočasová obuv

Výprodej
-76 %
TREK Sport

TREK Sport

TREK Sport je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort, keďže ide o členkový mestský štýl topánky. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk v výške 3%. Model Sport obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Šport má krásnu farbu s kombináciou bielo alebo čierne podrážka, topánka je elegantný s športovým duchom. Zvršok je z brúsenej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
117,61 €od 29,00 €
Dark Brown/BlackRaspberry pinkBrown/White
Výprodej
-81 %
TREK Lisa

TREK Lisa

TREK Lisa je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort, keďže ide o členkový mestský štýl topánky. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Lisa obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Lisa má krásnu tmavo červenú farbu, ktorá sa hodí naozaj k všetkému. Zvršok je z brúsenej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
125,45 €od 25,00 €
BlackBlack/Black
Speciální nabídka
Výprodej
-69 %
TREK Super Dámske

TREK Super Dámske

Ako na trek, outdoor, tak aj na normálne denné nosenie po meste Každé mesto má svoj zdroj hrdosti. Predstavte si obuv značky Trek. TREK znamená cestu. Každý z nás má tú vlastnú. Vyrábame cestu k úspechu, k novým výškam a cieľom, za ktoré stojí zato bojovať. Naším poslaním je poskytovať ľuďom slobodu a pohodlie bez ohľadu na prírodné podmienky. Našim cieľom je vyrábať kvalitné obuv, ktorá rešpektuje najlepšie tradície spracovanie obuvi. Obuv Trek je vyrobená z materiálov vyrobených v Rusku. Jedná sa o vysoko kvalitnú obuv vyrobenú z jednodielne originálnej kože, ktorá má hrúbku 2,0 mm a vodotesnou membránou Weatherproof. Podľa testov je embosovaná protišmyková podošva z termoplastu (TPE) charakterizovaná odolnosťou proti mrazu do 50 stupňov a má vysoký koeficient trenia. Spevnená päta a špička, rovnako ako vystužujúci prvky na bokoch topánok poskytujú dodatočnú ochranu chodidla. Hypoalergénne, antibakteriálne a anatomická vnútorná stielka zachováva teplo a pohodlie.
79,00 €od 25,00 €
Red/WhiteWhite/WhiteYellow
Speciální nabídka
Výprodej
-67 %
TREK Parklady

TREK Parklady

TREK Parklady je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort, keďže ide o mestský štýl topánky. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk vo výške 3%. Model Park obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Parklady má krásnu farbu, táto topánka sa naozaj nedá prehliadnuť, vyzerá úplne skvele. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
117,61 €od 39,00 €
Mild Red/WhiteDark Brown/Dark Purple GreyDark GrayCoffee/Dark GrayPurplish Red/WhiteMild Purplish Red/WhiteMidnightBlue/GrayBlack/Black
Výprodej
-73 %
TREK Golf

TREK Golf

TREK Golf je nízky model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort, keďže ide o klasicky mestský štýl topánky. TREK Golf má krásnu farbu, ktorá zaujme naozaj každého. Zvršok je z hladkej alebo brúsenej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
105,84 €od 29,00 €
Gray Brown/BlackMidnightBlue/GrayDark Purplish Red/Brown/BlackCoffee/Dark GrayOrange/Brown/WhiteDark Purplish Red/Dark Brown/White
Výprodej
-81 %
TREK Sprint

TREK Sprint

TREK Sprint je členkový model vyrobený z kvalitných kožených materiálov. U tohto modelu sa kladie veľký dôraz na komfort, keďže ide o členkový mestský štýl topánky. Tento model má špeciálny membránu Weatherproof, ktorá je špecifická tým, že sa kombinuje moderné technológie s tradičným spracovaním kožených materiálov. Klasická kože, ktorá sa používa pri spracovaní obsahuje zvyškový tuk v výške 3%. Model Srint obsahuje 11% zvyškového tuku. Vďaka tomu sa koža chová prirodzene a nepustí vodu dovnútra obuvi. TREK Sprint má krásnu farbu a topánka je elegantný s športovým duchom. Zvršok je z brúsenej alebo hladkej kože. Obuv má anatomickú stielku s klenbou.
125,45 €od 25,00 €

Hľadať

Kategória

Filtre

Ceny

25 €39 €

Barva

Velikost

Zrušiť filtre