Dětské sandály Crocs

Dětské sandály Crocs jsou pohodlné, lehoučké , ortopedicky tvarované a povrch stélky je opatřen masážními body. Sandály jsou veselé, "hravé", nekloužou, nezanechávají stopy a jsou maximálně odpružené. Dětské sandály Crocs mají všestranné využití a perfektně poslouží jako obuv k vodě, domácí či venkovní volnočasová obuv.

Crocs Lina Minnie Sandal Kids

Crocs Lina Minnie Sandal Kids

Vaša malá myšička sa do ľahučkých sandálok zamiluje na prvý dobrou: Nielenže sú krásne ako šaty zbožňované Minnie, sú tiež rovnako ľahké, vzdušné a pohodlné!
od 41,53 EUR
Swiftwater Wave Graphic K

Swiftwater Wave Graphic K

Deti sa hrnú von ústrety letným dobrodružstvom v súlade so štyrmi základnými elementy: Plane v nich oheň hravosti, plnými dúškami hltajú vzduch, sú vždy pripravené na vodu a zem je im neustálou inšpiráciou. Obuv rovnaké nátury im bude ideálnym parťákom!
od 41,53 EUR
NavyPink/Amethyst
-15 %
Crocs CitiLane Roka Metallic Slp K

Crocs CitiLane Roka Metallic Slp K

Až deti vyrazia na jar či v lete žiariť do ulíc, nemusí sa naštvať, keď je zastihne nečakaná spŕška. Pohodlné, mäkké slip-ony Citilane Roka sa vďaka materiálu Matlite ™ rýchlo otriasť, bez deti stratili dobrú náladu a pevný krok.
54,86 EURod 47,02 EUR
Crocs Little Lina Sandal

Crocs Little Lina Sandal

Lehoučké sandálky stvorené pre hrátky všetkého druhu: Malé pirátky sa počvachtají v riečke, princeznej si zatancuje na záhradnej slávnosti, stavitelky vztýči piesočný hrad na pláži, raubířky vybafnú spoza rohu kolmé ulice. Leto je dosť dlhé na všetky role - a sandálky Lina sú na všetky dosť univerzálne, aby tým strácali na kráse a pohodlie.
od 35,25 EUR
Crocband II Sandal

Crocband II Sandal

Detské sandále Crocs Crocband II Sandal zaručia stabilitu detskej nožičky. Topánočky sú veľmi pohodlné a krásne na pohľad. Materiál Croslite je príjemne měkkučký a perfektne sa tvaruje podľa chodidla. STOP tvrdým, neforemným sandálkam. Tieto sú pre nás TOP.
od 28,00 EUR
Pepper/Blue JeanParadise Pink/CarnationVolt Green /NavySlate Grey/Blue JeanNeon Magenta/Neon PurpleIce Blue
-52 %
Crocs Adrina Hearts Flat

Crocs Adrina Hearts Flat

AKCIA !!! Sandále Crocs Adrina Hearts Flat vďaka srdíčkovému dizajnu sa stanú Vašim najobľúbenejším letným doplnkom! Sú veľmi vzdušné. Vďaka pásku cez priehlavok dobre sedí na nohe, vrchný materiál (TPU) je flexibilný a netlačia.
42,35 EURod 20,59 EUR
-17 %
Crocs Adrina Hearts Sandal Carnation/Neon Magenta

Crocs Adrina Hearts Sandal Carnation/Neon Magenta

Sandále Crocs Adrina Hearts Sandal sú veľmi vzdušné. Vďaka pásku cez priehlavok dobre sedí na nohe, vrchný materiál (TPU) je flexibilný a netlačia.
48,98 EURod 41,14 EUR