Dětské sandály Crocs

Dětské sandály Crocs jsou pohodlné, lehoučké , ortopedicky tvarované a povrch stélky je opatřen masážními body. Sandály jsou veselé, "hravé", nekloužou, nezanechávají stopy a jsou maximálně odpružené. Dětské sandály Crocs mají všestranné využití a perfektně poslouží jako obuv k vodě, domácí či venkovní volnočasová obuv.

-15 %
Crocs CitiLane Roka Metallic Slp K

Crocs CitiLane Roka Metallic Slp K

Až deti vyrazia na jar či v lete žiariť do ulíc, nemusí sa naštvať, keď je zastihne nečakaná spŕška. Pohodlné, mäkké slip-ony Citilane Roka sa vďaka materiálu Matlite ™ rýchlo otriasť, bez deti stratili dobrú náladu a pevný krok.
54,86 €od 47,02 €
Crocs Little Lina Sandal

Crocs Little Lina Sandal

Lehoučké sandálky stvorené pre hrátky všetkého druhu: Malé pirátky sa počvachtají v riečke, princeznej si zatancuje na záhradnej slávnosti, stavitelky vztýči piesočný hrad na pláži, raubířky vybafnú spoza rohu kolmé ulice. Leto je dosť dlhé na všetky role - a sandálky Lina sú na všetky dosť univerzálne, aby tým strácali na kráse a pohodlie.
od 35,25 €
-20 %
Crocband II Sandal

Crocband II Sandal

Detské športové sandále sú rovnako pohodlné ako klasické dřeváčky Crocs. V škôlke si dietky zaskáčete panáka, pohrajú na piesku a popoludní Pelas po maminom boku domov.
35,00 €od 28,00 €
Pepper/Blue JeanParadise Pink/CarnationVolt Green /NavySlate Grey/Blue JeanNeon Magenta/Neon PurpleNavy/WhiteIce Blue
Crocs Crocband Sandal Kids

Crocs Crocband Sandal Kids

Športové sandálky pre najmenších sú rovnako pohodlné ako klasické dřeváčky Crocs. Nech je tráva mokrá či suchá, môžu sa v nej deti preháňať čo hrdlo ráči.
od 29,00 €
Candy Pink/PoolBarely Pink/Candy PinkOrange/Slate GreyCandy Pink/Party PinkNavy/RedCerulean Blue/Ocean