Crocs Baya Kids

36,04 €31,33 €

Detské nazúvaky Crocs Baya Kids sú vhodné pre malé uličníkov či čertík, ktorí ocenia klasický, nápisom CROCS doplnený dizajn.

dostupnosť:
Na otázku
Ospravedlňujeme sa, ale žiadna variant produktu nie je momentálne dostupná.
Objednávky expedujeme od 2 do 6 pracovných dní.

Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, online platobnou kartou alebo bankovým prevodom. U platby prevodom spracujeme objednávku po obdržaní platby.

Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na tel. Čísle +420 774 418 478, alebo na e-mailu flipflop@flipflop.cz.

Detské nazúvaky Crocs Baya Kids sú vhodné pre malé uličníkov či čertík, ktorí ocenia klasický, nápisom CROCS doplnený dizajn. Doprajte Vašim deťom pohodlnú, zdravú a ničím nerušenú chôdzu s veľkým štýlom! Odvetrávanie, ktoré zaisťuje aj samotný nápis, zamedzí potenie chodidiel a protišmyková podrážka dovolí deťom vyvádzať v akomkoľvek počasí i terénu.

Ako sa starať o obuv Crocs?
  • K údržbe obuvi Crocs postačí mydlová voda, topánky možno ale prať aj v práčke na nižšiu teplotu.
  • K údržbe sa nesmie používať žiadne chemikálie typu napr. Savo Maximálna teplota, ktoré možno obuv Crocs vystaviť, je 42 stupňov. Pri väčšej teplote môže topánka (najmä tmavšie odtiene) reagovať skrútením či inú zmenou tvaru.
Výhody obuvi Crocs?
  • Sú ortopedicky tvarované
  • Stielka je akupresúrne, takže chodidlám dodáva pocit, ako by boli masírované. Materiál Croslite kopíruje tvar chodidla, čím sú topánky úplne prispôsobené priamo Vám a Vašej chôdzu.
Tento produkt zatiaľ žiadny zákazník neohodnotil.

Položiť otázku k produktu Crocs Baya Kids 22-24 (C6/C7) / Sea Blue

Podobné produkty