Dětské baleríny Crocs

Dětské baleríny Crocs jsou pohodlné, veselé a "hravé". Díky materiálu Croslite™ , který je tvarovatelný botičky netlačí a ortopedické tvarování balerín zaručí zdravý vývoj dětské nožičky. Akupresurní vzorek ve výstelce napomáhá správnému prokrvování chodidel. Dětské baleríny Crocs neudělají ostudu ani při sportovním využití či v kombinaci s šaty nebo sukýnkou.

Crocs Lina Flat Kids

Crocs Lina Flat Kids

Rozkošné balerínky, že? Jedna vedľa druhej sa ale nebudú ocitať príliš často: Vaše princeznej v nich pravdepodobne budú pelášit po školských chodbách, točiť sa v tráve v piruetách a preskakovať letné kaluže (čo sa nie vždy podarí). Nebojte, črievičky im na nohách budú spoľahlivo držať, ľahký materiál odľahčí ich pohybovým kreáciám a očistiť ho je úplná hračka.
od 29,76 EUR
-11 %
Crocs Keeley Springtime Flat PS

Crocs Keeley Springtime Flat PS

Balerínky Crocs Keeley SPpringtime Flat PS sú pre všetky dievčatká, ktoré sa chcú páčiť a byť šik. Vďaka pásku na priehlavku bezpečne drží a sú veľmi pohodlné.
39,18 EURod 35,25 EUR
-38 %
Crocs Eve Sparkle Flat

Crocs Eve Sparkle Flat

Crocs Eve Sparkle Flat baleríny sú vhodné pre formálne využitie. Tieto baleríny vyzdvihuje jej iskrivý, trblietavý povrch. Tieto balerínky Vám spríjemní každé pracovné rokovania, večierok alebo napríklad aj divadlo.
45,45 EURod 28,20 EUR