Crocs Capri V Sequin Flip W

53,00 €

Čo vy viete? Môže sa stať, že vyrazíte z domu len kúpiť ryžu, natefríte na spolužiačky zo základnej školy a okamžite vyrazíte na letný drink! Nebojte, nie je tak ťažké nájsť letná obuv, ktorá by zvládla oboje: pohodlné, pevné a zároveň sexy žabky Capri V je vďaka penovému materiálu Croslite naopak ľahké nosiť celý deň.

dostupnosť:
Na sklade
Objednávky expedujeme od 2 do 6 pracovných dní.

Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, online platobnou kartou alebo bankovým prevodom. U platby prevodom spracujeme objednávku po obdržaní platby.

Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na tel. Čísle +420 774 418 478, alebo na e-mailu flipflop@flipflop.cz.

Čo vy viete? Môže sa stať, že vyrazíte z domu len kúpiť ryžu, natefríte na spolužiačky zo základnej školy a okamžite vyrazíte na letný drink! Nebojte, nie je tak ťažké nájsť letná obuv, ktorá by zvládla oboje: pohodlné, pevné a zároveň sexy žabky Capri V je vďaka penovému materiálu Croslite ™ naopak ľahké nosiť celý deň.

• Bavlnené pásiky s podšívkou z mikrovlákna
• Dvojité komfort: penové lôžko topánky s podšívkou na penové podrážke z materiálu Croslite ™ pre maximálne ľahkosť a pohodlie
• Masážne lôžko topánky a podpora klenby

Tento produkt zatiaľ žiadny zákazník neohodnotil.

Položiť otázku k produktu Crocs Capri V Sequin Flip W 37-38 (W7) / Silver

Podobné produkty