Crocs Alice Work

47,00 €

Balerínky Crocs Alice Work sú elegantné, vhodné do zamestnania, pracovnú schôdzku, ale aj na akékoľvek iné využitie. Skvele zrelaxujú Vaše unavené, boľavé nohy čím navyšuje bežné priemyselné štandardy. Doprajte si jedinečný komfort nech ste kdekoľvek.

dostupnosť:
Na otázku
Objednávky expedujeme od 2 do 6 pracovných dní.

Platiť môžete buď na dobierku pri prevzatí tovaru od dopravcu, online platobnou kartou alebo bankovým prevodom. U platby prevodom spracujeme objednávku po obdržaní platby.

Radi by ste sa nás na niečo spýtali? Ozvite sa, budeme sa vám venovať v ktorýkoľvek pracovný deň od 9 do 17 hod. Zastihnete nás na tel. Čísle +420 774 418 478, alebo na e-mailu flipflop@flipflop.cz.

Baleríny Crocs Alice Work sú elegantné, vhodné do zamestnania, pracovnú schôdzku, ale aj na akékoľvek iné využitie. Veľkou výhodou týchto topánok je, že bezchybne drží a prispôsobí sa tvaru Vašu nohy. Za zmienku stojí tiež protišmyková podrážka, antibakteriálny povrch a univerzálny dizajn. Sú vhodné pre veľkú mieru státí či chôdze. Skvele zrelaxujú Vaše unavené, boľavé nohy čím navyšuje bežné priemyselné štandardy. Doprajte si jedinečný komfort nech ste kdekoľvek.

Ako sa starať o obuv Crocs?
 • K údržbe obuvi Crocs postačí mydlová voda, topánky možno ale prať aj v práčke na nižšiu teplotu.
 • K údržbe sa nesmie používať žiadne chemikálie typu napr. Savo
 • Maximálna teplota, ktoré možno obuv Crocs vystaviť, je 42 stupňov. Pri väčšej teplote môže topánka (najmä tmavšie odtiene) reagovať skrútením či inú zmenou tvaru.
 • Pre dokonalú údržbu obuvi Crocs využíjte nami ponúkaných produktov, ktoré nájdete v sekcii "Doplnky - Ochrana obuvi"
  Výhody obuvi Crocs?
  • Sú ortopedicky tvarované
  • Stielka je akupresúrne, takže chodidlám dodáva pocit, ako by boli masírované.
  • Materiál Croslite kopíruje tvar chodidla, čím sú topánky úplne prispôsobené priamo Vám a Vašej chôdzu.
  Tento produkt zatiaľ žiadny zákazník neohodnotil.

  Položiť otázku k produktu Crocs Alice Work 39-40 (W9) / Black

  Podobné produkty