Boty na klínku Crocs

Dámské boty na klínku Crocs jsou velmi pohodlné, elegantní a ortopedicky tvarované. Vyrobeny jsou z materiálu Croslite™ a díky němu se v nich budete cítit dobře po celý den. Parádu v nich uděláte k sukni, ke kalhotům, kraťasům... Dámské boty na klínku Crocs jsou boty na podpatku, ve kterých můžete ujít kilometry, aniž by vaše chodidla pocítila únavu.

Crocs Sloane Hammered Met Flip W

Crocs Sloane Hammered Met Flip W

V žabkách Sloane bude horúčava ťažká pohoda! Ovšem s ľahkosťou. Pevné žabky sa môžu na pohľad zdať ťažké, v skutočnosti majú ľahkú penovú podrážku, ktorá zároveň nestráca na pevnosti a stabilite.
od 47,02 €
-9 %
Crocs Isabella Graphic T-strap

Crocs Isabella Graphic T-strap

Keď letné počasie láka von svoju dokonalú príťažlivosťou, treba s ním držať krok. Vystavte Slnku svoju kožu v jemných sandálkoch s trendmi leopardím vzorom a žiara jeho lúčov z vás urobí skoro takú hviezdu, ako je ono samo.
47,02 €od 43,10 €
-31 %
Crocs Sloane Embellished Flip

Crocs Sloane Embellished Flip

Kríženec sandálok a žabiek klame telom: model Sloane Embellished je pevný, ale neuveriteľne ľahký. Vďaka jednoduchým líniám má športový šmrnc, ktorý dopĺňa ženský tvar zdôraznený vysokou platformou. Zlate lesklý ozdobný pás nasadzuje topánkam elegantný korunu. Nebojte sa žiť si na vysokej nohe!
47,02 €od 32,90 €
BlackPlatinumGold
-7 %
Crocs Leigh Suede Wedge Bootie

Crocs Leigh Suede Wedge Bootie

Crocs Leigh Suede Wedge Bootie sú vhodné pre elegantné dámy, ktoré rady vyzdvihnú svoju výšku ponúkaným klinom. Preneste sa s eleganciou z jedného ročného obdobia do druhého.
113,69 €od 105,84 €
BlackTan
-43 %
Crocs LeighII AnkleStrap Graphic Wedge

Crocs LeighII AnkleStrap Graphic Wedge

Sandále Crocs LeighII AnkleStrap Graphic Wedge sú pre milovníčky kline jasnou voľbou. Sandále sú druhou generáciou kolekcie Leigh. Rovnaký strih však obohatený o originálny štýl a komfort.
87,06 €od 49,88 €